İmo Görüntülü Görüşmeler

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan
Loading...

İmo Görüntülü Görüşmeler indir. Haberleşme kategorisindeki bu uygulama Android içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

İmo Görüntülü Görüşmeler, uygulaması ücretsiz olarak İnternet bağlantısı ile arama ve ileti gönderme imkanı sunan bir yazılımdır.

Uygulama, kullanıcılara kapsamlı modüller ile yüksek kaliteli görüntülü ve sesli aramalar, kısa mesajlar, medya ögeleri ve bir çok seçenekli ileti gönderimleri sunan bir yazılımdır.

Ücretsiz olarak sunulan program Türkçe dil desteği ile birlikte indirebilir. Dünyanın neresinde olursa olsun kişiler ile 2G, 3G, 4G ya da Wi-Fi bağlantısı üzerinden herhangi bir ücret ödemeden bağlantı kurarak sohbet ve görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. İmo ile bu görüşmeleri yaparken yüksek kaliteli bir şekilde ekran görüntüsü sunulmaktadır. Mesajlaşmalar esnasında video ve fotoğraf gönderip alabilirsiniz.

Bu uygulamada sadece görüntülü ve sesli konuşma bulunmuyor. Bunların dışında, ufak sosyal medya araçlarına da yer veriliyor. Dilediğiniz zaman fotoğraf paylaşabiliyorsunuz ya da kendinizi etiketler ile tanımlayabiliyorsunuz. Bu tanımlamalar ve paylaşımlar, uygulamada yer alan arkadaşlarınız tarafından görülebiliyor.

İmo Görüntülü Görüşmeler indir!
İmo Görüntülü Görüşmeler, Myspace, VKontakte, MSN, ICQ/AIM, Facebook Messenger, Google Talk, Skype, Yahoo, Jabber, Hyves ve Steam uygulamalarıyla beraber çalışabilir.

Uygulama içerisinde; tanımadığınız kişiler ile imo Ağı üzerinde yer alan kullanıcılar ile tanışabilme imkanı mevcut olup, Arkadaşlarınız, aileniz, ev arkadaşlarınızla gruplar oluşturabileceğiniz modüller mevcuttur.

Uygulamanın Kullanımı
Telefonunuza onay kodu geldikten sonra uygulamayı aktif edebilirsiniz. Onay kodu 1 dakika sonra mesaj olarak geliyor. Uygulamayı kullanacağınız telefondaki numara ise proqram otomatik olarak onaylanıyor. Eğer değilse girdiğiniz numaraya gelen kodu uygulamaya girmeniz gerekiyor. Daha sonra rumuz ve yaşınızı girerek uygulamayı kullanabiliyorsunuz. Rehberinizdeki numaralar senkronize edilerek imo kullananlar gösteriliyor. Aksi taktirde davetiye gönder düğmesine tıklayarak imo kullanmayan arkadaşlarınızı imo kullanmaya davet edebilirsiniz. Kaliteli görüşmeler sürdürmek ve arkadaşlık kurmak için imo uygulamasını kullanabilirsiniz.

Uygulamanın Genel Özellikleri
• Yüksek kaliteli görüntülü ve sesli aramalar
• 3G, 4G veya Wi-Fi ile sınırsız, ücretsiz mesaj ve arama
• grup sohbeti yapmak
• Fotoğraf ve video paylaşımı
• Ücretsiz etiketlerle kendini ifade etme
• Android tabletler için optimize edilmişdir.

İmo Görüntülü Görüşmeler BENZER İÇERİKLER
İmo Görüntülü Görüşmeler YAPILAN YORUMLAR